• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15825284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621652 15825284 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15825240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623859 15825240 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

588 796 PLN (17 318 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15825231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623463 15825231 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 344 PLN (17 010 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15825274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621456 15825274 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 012 PLN (15 220 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15825268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623537 15825268 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 713 690 PLN (16 638 zł/m2)

2
-
103 m2
2023
15825223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623024 15825223 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 123 PLN (15 369 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15825255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622735 15825255 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

602 285 PLN (16 730 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622454 15825265 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15825224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622349 15825224 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 344 PLN (17 010 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15825232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26622019 15825232 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo wznoszące ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 052 320 PLN (26 043 zł/m2)

5
-
194 m2
2021
15825266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621571 15825266 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15825286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623769 15825286 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 427 PLN (17 290 zł/m2)

2
-
36 m2
2025