• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15825230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623330 15825230 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622144 15825229 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15654214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23367303 15654214 MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 28,22 M2 ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY DĘBNIKI NA RUCZAJU PRZY ULICY PILTZA OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,22 m2. Zlokalizowane na 3...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (17 821 zł/m2)

2
-
28 m2
2010
15826057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622214 15826057 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

885 870 PLN (13 629 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15825285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621980 15825285 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 329 PLN (16 676 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621819 15825239 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621763 15825273 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15807684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376782 15807684 Ustawne studio 27,6m2 z wieloma udogodnieniami obok Wawelu - Apartamenty Kościuszki 22Lokalizacja:Rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do Bulwarów Wiślanych, Wawelu, Starego Miasta, niezliczona ilość terenów ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 000 PLN (26 993 zł/m2)

1
1
27.6 m2
2023
15825225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622169 15825225 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15790763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25977133 15790763 Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie 51,28 m2 z oddzielną jasną kuchnią, balkonem oraz piwnicą w doskonałej lokalizacji przy ulicy Siemaszki. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * funkcjonalny układ * przest...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
-
51 m2
1961
15826118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623281 15826118 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 044 PLN (15 343 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15825249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622619 15825249 Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź ogród...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 514 PLN (13 755 zł/m2)

2
-
55 m2
2023