• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15825709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26600576 15825709 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 200 zł/m2)

3
-
45 m2
2023
15825973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597408 15825973 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - VII ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

942 796 PLN (14 285 zł/m2)

3
-
66 m2
2022
15407915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17865439 15407915 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonami na północy KrakowaNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Łepkowskiego - Prądnik Czerwony. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,89m...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

976 822 PLN (15 400 zł/m2)

3
1
63.43 m2
2024
15813769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26601528 15813769 3 pokoje 53,5 m2 Taras+ duży ogród 125 m2 Parking w garażu Kameralne osiedleZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.LOKALIZACJAKameralne Osiedle Sosnowe znajduje się przy ul. Sosnowieckiej usytuowanej w sercu Bronowic Wielkich.W...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

854 930 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
53.5 m2
2012
15825026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26600388 15825026 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

691 817 PLN (19 217 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15826087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598840 15826087 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 662 PLN (16 099 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15824983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597887 15824983 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 797 PLN (17 633 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15803169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26288353 15803169 NA SPRZEDAŻ!! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,40 m², usytuowane na piątym piętrze bloku z lat 60-tych. Mieszkanie sprzedawane jest łącznie z piwnicą.Mieszkanie jest do remontu, co stanowi doskonałą okazję dla osób, które chcą dostoso...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (11 885 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1963
15590228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21975294 15590228 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Sołtysowskiej - Czyżyny, nowe w pełni urządzone w nowoczesnym budynkuNIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż nowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,76 m², położone na 1. piętrze nowocz...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (21 944 zł/m2)

2
1
30.76 m2
2023
15418478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18100823 15418478 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy KrakowaNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w III- piętrowym bloku przy ul. Edwarda Szymańskiego- Nowa Huta. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (15,3...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 250 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
44.66 m2
2024
15825069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599063 15825069 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

641 918 PLN (17 831 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15784552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25855898 15784552 Nowa, niższa cenaMam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się przy ulicy Piltza w Krakowie.Lokal usytuowany jest na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie jest bardzo jasne, komfortowo urządzon...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 000 PLN (15 538 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2008