• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15825909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26600861 15825909 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (11 745 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15825311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599882 15825311 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 187 256 PLN (16 961 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15825515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598586 15825515 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 300 PLN (18 147 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15717301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24530422 15717301 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla młodej pary, rodziny z dzieckiem lub jako inwestycja pod wynajem.Wizualizacje w tej ofercie mają charakter pogląd...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

975 914 PLN (15 249 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15421096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18167061 15421096 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy KrakowaNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w VII- piętrowym bloku przy ul. Wybickiego- Prądnik Biały. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (19,46 m2), ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 000 PLN (18 004 zł/m2)

2
1
41.38 m2
2024
15823048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26600675 15823048 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób, które szukają nowego mieszkania z możliwością aranżacji według włas...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (11 280 zł/m2)

3
1
69.06 m2
2025
15825391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26598589 15825391 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 339 832 PLN (16 960 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15826048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597757 15826048 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 629 PLN (15 549 zł/m2)

3
-
54 m2
2023
15825432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26597665 15825432 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 188 201 PLN (14 853 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15407873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17864747 15407873 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na północy KrakowaNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Łepkowskiego - Prądnik Czerwony. Składa się z otwartej kuchni z pokojem dziennym (37,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 173 975 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
71.15 m2
2024
15825670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599520 15825670 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 988 PLN (22 911 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15826126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598209 15826126 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025