• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15825111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26596650 15825111 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 024 441 PLN (14 847 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15825868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597414 15825868 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 379 160 PLN (21 549 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15824939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595215 15824939 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15825749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597111 15825749 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 170 123 PLN (22 502 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596058 15825025 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 875 PLN (18 454 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15826047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595241 15826047 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 849 PLN (16 265 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15825390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26595157 15825390 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 204 960 PLN (17 214 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15825431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594965 15825431 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

923 296 PLN (17 421 zł/m2)

2
-
53 m2
2026
15824982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596029 15824982 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15825972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26594610 15825972 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

412 754 PLN (15 875 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15735664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24859876 15735664 Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 2 balkonami oraz 2 miejscami w garażu podziemnym na sprzedaż na kameralnym osiedlu willi miejskich w Bronowicach - ul. Stawowa 141.LOKALIZACJA:Osiedle 7 Życzeń to kameralny komp...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (15 163 zł/m2)

3
1
65.29 m2
2015
15824895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595382 15824895 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

672 315 PLN (19 209 zł/m2)

2
-
35 m2
2023