• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15421093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18167062 15421093 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na północy KrakowaNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na parterze w VII- piętrowym bloku przy ul. Wybickiego- Prądnik Biały. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (16,6 m2), ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

896 000 PLN (16 510 zł/m2)

3
1
54.27 m2
2024
15825708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26598292 15825708 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 201 PLN (23 854 zł/m2)

1
-
26 m2
2024
15825596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26596604 15825596 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 296 360 PLN (15 619 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15826086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595841 15826086 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 974 PLN (16 244 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15825556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26596209 15825556 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 279 740 PLN (15 419 zł/m2)

4
-
83 m2
2026
15825514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26595772 15825514 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 608 PLN (17 919 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15825351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596359 15825351 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 960 PLN (17 743 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15826163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595978 15826163 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

753 118 PLN (15 690 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15825829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598357 15825829 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15825947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597805 15825947 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

867 123 PLN (22 819 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15825310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597022 15825310 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 592 PLN (17 432 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15825154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596719 15825154 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 549 PLN (18 101 zł/m2)

2
-
35 m2
2023