• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15825347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588052 15825347 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 088 360 PLN (17 006 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15825864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588051 15825864 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 139 262 PLN (22 785 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15815223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588548 15815223 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz komfortowego mieszkania w Krakowie? To gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m² jest idealne dla Ciebie.Mieszkanie z 2018 roku i znajduje się na pierwszym piętrze w Apartamentach...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (28 209 zł/m2)

3
-
67 m2
2017
15825150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26588367 15825150 PRZEDSPRZEDAŻ, NOWA PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 720 PLN (22 957 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15825064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588235 15825064 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 945 PLN (18 916 zł/m2)

2
-
60 m2
2024
15758349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25319550 15758349 Na sprzedaż przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem w świetnej lokalizacji obok CH Serenada - ul. Bohomolca 5 Prądnik Czerwony.Chcesz umówić prezentację w dogodnym terminie? Skontaktuje się ze mną. Posiadam klucze do tego mieszkania. ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 620 zł/m2)

2
1
44.75 m2
2014
15825387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588160 15825387 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 480 PLN (16 184 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15825428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26588091 15825428 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 308 120 PLN (16 558 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15825107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26587929 15825107 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15606880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22350260 15606880 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane na domofon i bramę wjazdową dogodna komunikacja do ce...

Kraków (Podgórze), Rydlówka

979 000 PLN (18 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2017
15682966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23889526 15682966 3-pokojowe mieszkanie z loggią i widokiem na park - Os. Tysiąclecia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku na zielonym i spokojnym Osiedlu Tysiąclecia. Układ pomieszc...

Kraków (Mistrzejowice), os. Tysiąclecia

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15573517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21608795 15573517 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIA POŁOŻONEGO W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD WAWELU, NA STARYM MIEŚCIE KAZIMIERZU PRZY ULICY KOLETEK KAMIENICA Z 1887 ROKU PROJEKTU ARCHITEKTA KAROLA KNAUS. BUDOWNICZY ...

Kraków (Stare Miasto), Koletek

1 550 000 PLN (15 657 zł/m2)

3
1
99 m2
1887