• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15798521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26173809 15798521 Zespół Annderson prezentuje ofertę dla osób z wizją – przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze w solidnej, międzywojennej kamienicy. Lokal wymaga remontu, co stanowi jego największy atut – to czysta karta, którą moż...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1936
15810950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26425215 15810950 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów.Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji i podatku PCC, z możliwością wykończenia w dowolnym standardzie.Ni...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

946 400 PLN (15 695 zł/m2)

3
1
60.3 m2
2025
15810951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26425214 15810951 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Barbary, dz.Bieżanów.Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji i podatku PCC, z możliwością wykończenia w dowolnym standardzie.Nieruch...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 074 000 PLN (15 409 zł/m2)

4
1
69.7 m2
2025
15810944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26425198 15810944 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów.Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji i podatku PCC, z możliwością wykończenia w dowolnym standar...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 300 PLN (15 508 zł/m2)

3
1
58.7 m2
2025
15753908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25218552 15753908 Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w zielonej części Krakowa – Prądnik Biały. To idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, zieleń i wygodny dostęp do centrum miasta. Układ mieszkania 3 niezależne pokoje osobna kuchni...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (13 453 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1976
15753695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25204613 15753695 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Sensity przy ul. Wielickiej 111.LOKALIZACJA:Inwestycja położona jest świetnie skomunikowanym miejscu (linie zarówno tramwajowe jak i autobusowe)- szybki dojazd w inne części miasta.- Centrum handlowo-biz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (15 706 zł/m2)

3
1
54.12 m2
2021
15496571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19858778 15496571 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji przy ul. TuchowskiejLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu Tuchowskie Zacisze przy ul. Tuchowskiej na Podgórzu Duchackim. To doskonała lokaliza...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

824 000 PLN (14 487 zł/m2)

3
1
56.88 m2
2017
15795727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26102681 15795727 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie, 26m2 przy ul. Tadeusza Pawlikowskiego na Starym Mieście w Krakowie.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych części Starego Miasta – przy ul. Tadeusza Pawlikowskiego, tuż obok ul. Karmelickiej.• ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

569 999 PLN (21 923 zł/m2)

2
1
26 m2
1938
15720771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24592455 15720771 Eng. below Kawalerka w cichej lokalizacji świeża po remoncie.Na sprzedaż: kawalerka po generalnym remoncie – ul. Urocza, KrakówZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 17,7 m², poł...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

289 000 PLN (16 328 zł/m2)

1
1
17.7 m2
1926
15810483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26412524 15810483 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Krakowie, ul. Bochenka.Położone wysoko z pięknym widokiem, jasne, przestronne i nowoczesne.Idealne dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod wynajem. Budynek z dwiema dużymi windami, nowoczesną klatką schodową...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 195 zł/m2)

2
1
34.88 m2
2009
15809976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26406737 15809976 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

957 600 PLN (16 231 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15808946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26406061 15808946 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 136 PLN (14 217 zł/m2)

4
-
65 m2
2024