• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15723647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634723 15723647 BRONOWICE - 3 POKOJOWE USTAWNE MIESZKANIE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka, o pow. 85,21m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku z 2010. BUDYNEK: zadbany, dwie windy, monitoring, o...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 249 000 PLN (14 694 zł/m2)

3
-
85 m2
2010
15723061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629862 15723061 Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania trzypokojowego, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrzy Górka. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, par, jak również dla osób szukających komfortowego miejsca do ży...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
1
59.73 m2
2007
15632906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22877693 15632906 Na sprzedaż: Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonemOferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z 2000 roku. Mieszkanie charakteryzuje się oddzielną, widną kuchnią, dużą ł...

Kraków (Kurdwanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (14 211 zł/m2)

1
1
38 m2
2000
15640817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23069898 15640817 ZAWARTA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!!Biuro nieruchomosci Livinder prezentuje Państwu nieruchomość mieszczące się w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie znajduje się na 6 pietrze 8-piętrowego bloku z 2017 roku , na Osiedlu Piastów, dzielnica Mistr...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 000 PLN (15 455 zł/m2)

2
1
40.44 m2
2017
15719133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24561890 15719133 ✔ LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Brodowicza w Krakowie, sutenera, czteropiętrowej kamienicy z ok. 1960 roku w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko pętla tramwajowa jak i MPK.Ulica Brodowicza położona jest w dzielnicy Kraków ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15714986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24476420 15714986 Kraków – ul. Okulickiego 2 pokoje Udziały Po Remoncie UmeblowaneNa sprzedaż kompaktowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane obok ul. Okulickiego w Krakowie. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
1
34 m2
1994
15707186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24315378 15707186 2 -POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM GÓRKA NARODOWA 4 km OD CENTRUM Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Zależy Ci na gotowym wnętrzu, zieleni i kameralnym osiedlu? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Lokali...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

769 000 PLN (17 477 zł/m2)

2
-
44 m2
2015
15709877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24366271 15709877 Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krakowskich Wzgórzach przy ul. Sandora Petöfiego. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 3 piętrze 3-piętrowego budynku z lat 90. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja.✔ LOKALIZA...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

656 586 PLN (11 999 zł/m2)

3
1
54.72 m2
1990
15646752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23227117 15646752 ✔ Opis inwestycji:Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, w zielonej części Krakowa – Branice. W ramach projektu powstaje nowoczesne, kameralne osiedle składające się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (10 128 zł/m2)

4
2
78.89 m2
2025
15646754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23227118 15646754 ✔ Opis inwestycji:Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w spokojnej i zielonej części Krakowa – przy ul. Feliksa Wrobela. Projekt obejmuje 21 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, z metrażami od 74,36 m² do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (10 745 zł/m2)

4
1
74.36 m2
2025
15574865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21637634 15574865 GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI uprzejmie przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Chełmońskiego w Krakowie, o powierzchni 70m2. Mieszkanie jest duże, przestronne, bardzo dobrze nasłonecznione, z dużym balkonem, z widokiem na strefę zieloną....

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15704176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24258463 15704176 LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane przy ul. Ariańskiej – w dzielnicy Wesoła Wschód (Grzegórzki), pomiędzy Galerią Krakowską a Rondem Mogilskim.W pobliżu znajdują się m.in.: Uniwersytet Ekonomiczny, Opera Krakowska, Park Strzelecki oraz Dworzec Główn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (17 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1906