• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15671543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23674468 15671543 Oferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ul. Krowoderskiej, tuż przy Plantach, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa.Lokal o powierzchni 19,4 m² znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy wzniesionej w 1914 roku. W ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

388 200 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
19.41 m2
1914
15671542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23674467 15671542 Na sprzedaż niewielkie mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji – przy ulicy Krowoderskiej w centrum Krakowa, w sąsiedztwie Plant. Lokal mieści się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z początku XX wieku (rok budowy: 1914).Powierzchnia użytko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

367 600 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
18.38 m2
1914
15664713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23556724 15664713 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – ul. Imbramowska, Prądnik Biały – KrakówOferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na czwartym piętrze w budynku z 2006 roku, zlokalizowanym przy ul. Imbramowskiej na Prądniku Białym. ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

2
1
36 m2
2006
15621689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22631254 15621689 Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Osiedlu Albertyńskim - po remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na Osiedlu Albertyńskim w Krakowie. Mieszkanie znajduje ...

Kraków (Nowa Huta), os. Albertyńskie

585 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
39 m2
1975
15564932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21445332 15564932 Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,60m 2 położony w doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Generała Fieldorfa-Nila. Mieszkanie stanowi odrębną własność, ma założoną księgę wieczystą i jes...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

1
-
33 m2
2005
15693394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24064404 15693394 ELEGANCKIE MIESZKANIE PO REMONCIE - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - DUŻO ZIELENI N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o pow. 46,5m2 położone na Osiedlu Na Wzgórzach. To kameralna ...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (14 457 zł/m2)

3
-
46 m2
1961
15693322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24062308 15693322 Apartament z duszą przy ul. Krowoderskiej – 108 m² w prestiżowej kamienicyOpis:Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości o niezwykłym charakterze, zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa – przy ul. Krow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 760 000 PLN (16 296 zł/m2)

4
-
108 m2
1914
15675826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23756436 15675826 Mieszkanie w segmencie zabudowy szeregowej.Lokalizacja: Kraków, Śródmieście, Osiedle Oficerskie – świetnie skomunikowana okolica, blisko centrum (2,8 km od Rynku Głównego). Spokojna, zielona dzielnica z zabudową willową. Nieruchomość: Na sprzedaż ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (11 184 zł/m2)

3
2
107.3 m2
1981
15498231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19884894 15498231 ✔ LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Wolnica w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1912 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta Krakowa.Plac Wolnica to miejsce położone w dzielnicy...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 017 000 PLN (23 651 zł/m2)

2
1
43 m2
1912
15670707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23655083 15670707 [Mówimy PL,UKR oraz RU][Говоримо українською,польською, а також розуміємо російську][We speak English!]✔ LOKALIZACJAPrestiżowy apartament zlokalizowany w odrestaurowanej, historycznej kamienicy przy ul. Józefa Sarego, w samym sercu Krakowa. To jedna ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (24 118 zł/m2)

4
2
91.22 m2
1930
15682417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23875944 15682417 Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe.Budynek zwany generalską kamienicą, solidny, w bardzo dobrym stanie technicznym.Mieszkanie z ogro...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 249 900 PLN (16 128 zł/m2)

4
1
77.5 m2
1930
15589725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ul. bpa Albina Małysiaka, Dębniki 52m2 na sprzedaż 21969761 15589725 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 mkw. Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z 2021r. przy ulicy bpa Albina Małysiaka.Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. bpa Albina Małysiaka

720 000 PLN (13 846 zł/m2)

2
1
52 m2
2021