• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 729

15559160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21272796 15559160 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem po generalnym...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 000 PLN (15 641 zł/m2)

2
-
39 m2
1930
15849395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Kazimierza! 26965071 15849395 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m², położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul. Brzozowej 14 w dzielnicy Kazimierz. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kam...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (23 414 zł/m2)

1
-
29 m2
1910
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15639331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ Z widokiem na zieleń ✅ Po generalnym remoncie 23035415 15639331 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy Prokocim. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z lat 70., który zosta...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15894303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940366 15894303 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy Krowodrza klimatyzacja niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m², położone na 3 piętrze klimatycznej kamienicy z 1932 roku przy ul. Wrocławskiej w Krakowie....

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
-
43 m2
1936
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15819215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604699 15819215 Mieszkanie na sprzedaż - Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym możliwość podjazdu samochodem Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu Kraków - Stare Miasto . Nieruchomość znajd...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 693 000 PLN (30 954 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15392762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17544512 15392762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Nowoczesny apartament 47 m z tarasem 40 m ul. PoznańskaNa sprzeda...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (25 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15877498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570791 15877498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu ronda Matec...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (16 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15886770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766574 15886770 TL Nieruchomości oferuje do kupna bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego budynku z monitoringiem i ładnym patio do użytku mieszkańców, zlokalizowanego w spokojnej części Kazimierza obok nowop...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

922 500 PLN (19 976 zł/m2)

3
1
46.18 m2
2018