• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
85 m2
2010
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15815860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646709 15815860 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym . Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co zapewnia otwartą panoramę i widok na góry . ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 000 PLN (16 056 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15863692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254997 15863692 Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę o powierzchni ok. 3 m 2 . Specyfikacja mieszkania: - 3 p...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1950
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15555233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21091907 15555233 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- Prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 składa się: bardzo duży przedpo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (17 273 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15893184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903025 15893184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego w sercu Nowej Huty - na osiedlu Teatralnym. Lokal mieści się na wy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (14 559 zł/m2)

3
-
68 m2
1955
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-