• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15607821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22371251 15607821 Premium Estates oferuje trzypokojowe mieszkanie do remontu zlokalizowane przy ul. Siewnej na wysokości Lidla. Kraków, Prądnik Biały. Mieszkanie pozbawione rzeczy prywatnych, podpięte już pod sieć MPEC. Świetna cena i lokalizacja. Oferta ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1983
15472865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19348163 15472865 Duże trzypokojowe mieszkanie 72,09m2 + duży balkon ( ponad 7 m2 ) + piwnica ( 1,84 m2 ) w Nowej Hucie położone na 7 piętrze w 10-cio piętrowym bloku z windą z 1984 roku. Mieszkanie do generalnego remontu. Rozkład pomieszczeń: - salon 20,15...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (11 389 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15597067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22113318 15597067 Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji.Annderson Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku 4-piętrowego przy ul. Pużaka, dzielnica Prądnik Biały A...

Kraków (Prądnik Biały), Kazimierza Pużaka

780 000 PLN (11 872 zł/m2)

3
1
65.7 m2
1967
15582716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21832419 15582716 Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje, osobna kuchnia, Wzgórza Krzesławickie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,76 m² , położone na 1 piętrze kameralnego bloku z cegły w zielonej i spo...

Kraków (Nowa Huta), Glinik

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15594215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22047736 15594215 Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe,  po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2,  w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2. Składa się z trzech p...

Kraków (Czarna Wieś) (Małopolskie, gm. Kraków)

980 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
49 m2
1988
15572557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21589693 15572557 TYLKO U NAS !Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ulicy Janusza Meissnera w dzielnicy Olsza.LOKALIZACJAPrądnik CzerwonyOlsza na granicy której znajduje się nieruchomość to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjn...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15582896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21836539 15582896 Ostatnie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63m² z ogródkiem 222m2LOKALIZACJADoskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni, a jednocześnie blisko centrum Wieliczki....

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

769 000 PLN (12 166 zł/m2)

3
1
63.21 m2
2023
15566852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21485389 15566852 LOKALIZACJAOstatnie, wykończone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,49 m², usytuowane w Wieliczce przy ul. WygodaNieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni, a jednocześnie blisko centrum Wieliczki. W o...

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 000 PLN (11 677 zł/m2)

3
1
65 m2
2023
15433314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18431596 15433314 Inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek IX piętrowy z 2024 roku.Wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 32,64 m2, zlokalizowany na piątym piętrze. Mieszkanie bez gazu. Dwie nowoczesne windy.Składa się z salonu z wyjściem na ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (26 624 zł/m2)

1
1
32.64 m2
2024
15530436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20612933 15530436 TYLKO U NAS!Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ulicy Seweryna w dzielnicy KozłówekLOKALIZACJA:Prezentowana lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (15-20 minut), 2 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej ...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

369 000 PLN (14 760 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15576684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21684996 15576684 Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze-Duchackie przy ulicy Stojałowskiego.Lokalizacja:Blok znajduje się przy ul. Stojałowskiego tuż obok Centrum Handlowego Dekada, w którym znajdziemy : careffour m...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (13 844 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1985
15575786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21657313 15575786 Centrum, ul. Długablisko Rynek Główny.Budynek z 1923 roku, czteropiętrowy.Mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze. Składa się z czterech pokoi , oddzielnej kuchni z balkonem, łazienki, przedpokoju. Okna PCW o ekspozycji ws...

Kraków (Stare Miasto), Długa

1 680 000 PLN (15 994 zł/m2)

4
1
105.04 m2
1923