• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15621715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22631540 15621715 Oferta sprzedaży mieszkania – ul. Kapelanka, KrakówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej części Krakowa, przy ulicy Kapelanka. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku, w głębi ulicy, co zape...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (15 031 zł/m2)

2
1
55.22 m2
-
15629935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22840324 15629935 Premium Estates oferuje 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku, zlokalizowane ulicy Kluczborskiej w sąsiedztwie nowego P+R Krowodrza Górka, Kraków. Mieszkanie po solidnym remoncie zawierającym instalacje nowych paneli i ok...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

795 000 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
47 m2
2003
15639846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23050402 15639846 Premium Estates oferuje dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i ogródkiemtarasem znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Bardzo korzystny, narożny układ dający poczucie przestrzeni i światła. Ogród pozwalający ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15593816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22040934 15593816 Mieszkanie trzypokojowe ul. Tenczyńska Stare Miasto, rejon Nowy ŚwiatN sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy 1892 roku. Kamienica mieści się w sąsiedztwie Plant, Placu na Groblach.Bardzo dobra lokalizacja - kilka minut spacerem na Wawel, Bulwary ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (22 738 zł/m2)

3
1
65.97 m2
1898
15588042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21922722 15588042 Trzy apartamenty w pełni wyposażone o powierzchni 74m2, ul. gen. Tadeusza Kościuszki w sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych.Apartamenty w Księdze Wieczystej włącznie z piwnicą. Lokal składa się z trzech niezależnych apartamentów połączonych wspólnym hall...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 560 000 PLN (21 081 zł/m2)

3
-
74 m2
1934
14197925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 105333 14197925 Annderson Nieruchomości  oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, ul. Długa, Stare MiastoMieszkanie na wysokim parterze, z zabudowaną werandą, trzy pokojowe, z oddzielną kuchnią, spiżarnią, łazienką, przedpokojem, oraz dwoma pomieszczenia...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (15 279 zł/m2)

3
1
94.9 m2
1886
15641056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23074673 15641056 Na sprzedaż luksusowy apartament z ogródkiem – ul. Masarska, Kraków (Kazimierz) Cena mieszkania 975000 PLN Czynsz administracyjny ok. 630 PLN Miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie): 90 000 PLN Opis nieruchomości: Na sprzedaż jasny, prze...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

975 000 PLN (24 454 zł/m2)

2
1
39.87 m2
2017
15459290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19024757 15459290 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Łużyckiej. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku po termoizolacji i r...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (11 768 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15633025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22885264 15633025 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji – Dom Wschodzącego Słońca, ul. Bratysławska, Prądnik Biały Krowodrza Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,3m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Dom Wschodzącego Słońc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 000 PLN (17 972 zł/m2)

2
1
49.3 m2
2002
15343772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16331598 15343772 PRĄDNIK BIAŁY- 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o pow. 57,5m2 wraz z piwnicą, usytuowany na 2-piętrze w 4 -piętrowym budynku z lat 80-tych. BUDYNE...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (12 885 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15557029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21169728 15557029 MIESZKANIE PO REMONCIE- CIEPŁE I NOWOCZESNE N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m², znajdujące się na parterze budynku w dzielnicy Bieńczyce . Nieruchomość przeszła gruntowny remont , p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

723 000 PLN (16 067 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15625202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22716944 15625202 Mieszkanie w pobliżu Kleparza, tuż obok Rynku Głównego, z dużym potencjałem, ul. Długa. Zlokalizowane w  budynku z 1936 roku, które zachowuje swój urok, a jednocześnie oferuje przestronną powierzchnię, idealną do aranżacji według własnych po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (17 838 zł/m2)

3
1
74 m2
1936