• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15351468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16567560 15351468 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2021 roku. Składa się z kuchni połączonej z przestronnym salonem,...

Kraków (Dębniki), bp. Albina Małysiaka

830 000 PLN (13 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15347007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16421828 15347007 Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 32 m2 zlokalizowaną na Ruczaju przy ul Bobrzyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2007 roku. Składa się z kuchni połączonej z pokojem dziennym, łazienki i prz...

Kraków (Dębniki), prof. Michała Bobrzyńskiego

539 000 PLN (16 844 zł/m2)

1
1
32 m2
2007
15277077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14521457 15277077 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 66m2 przy ulicy Stanisława Lema 26 w dzielnicy Śródmieście-Dąbie w Krakowie.~ W Y Ł Ą C Z N O Ś Ć ~LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście-Dąbie w Krakowie, przy...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 129 000 PLN (17 255 zł/m2)

3
1
65.43 m2
2021
15385153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17356079 15385153 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Rakowickiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, w bardzo bliskiej odleg...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

902 000 PLN (27 333 zł/m2)

2
-
33 m2
2020
15294716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15018276 15294716 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,76m2 w Krakowie. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki w punkcie graniczącym z dzielnicą Kazimierz w Krakowie przy ulicy Masarskiej, w nowoczesnej zabu...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 053 000 PLN (26 484 zł/m2)

2
-
39.76 m2
2014
15393779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17561586 15393779 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 67 m2 z dwoma balkonami znajdującegosię na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu mieszkaniowym Fajny Dom położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sołtysowskiej 12A w Krakowie.LOKALIZA...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

994 000 PLN (14 836 zł/m2)

3
1
67 m2
2011
15386713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17394253 15386713 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu dwupoziomowego na sprzedaż o powierzchni 65,39 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Imperial R...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

954 676 PLN (14 522 zł/m2)

3
1
65.74 m2
2024
15228066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13283355 15228066 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 65,39 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Imperial Residence Stawowa...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

962 268 PLN (14 716 zł/m2)

3
1
65.39 m2
2024
15312434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15496103 15312434 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 49,45 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Forma Otwarta, w dziel...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 630 PLN (13 360 zł/m2)

2
1
49.45 m2
2023
15372971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17064138 15372971 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 78m2 w prestiżowej inwestycji NOVUM , w centrum Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Starego M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (24 359 zł/m2)

4
-
78 m2
2016
15371521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17039398 15371521 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 51,83 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Forma Otwarta, w dziel...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 437 PLN (13 900 zł/m2)

3
1
51.83 m2
2023
15343463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16326455 15343463 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38,52m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park, w centrum Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Starego Miasta, przy ul. R...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (24 409 zł/m2)

2
1
38.51 m2
2020