• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15318628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15660556 15318628 *zdjęcia należą do właściciela oferty RONDO KOCMYRZOWSKIE OŚ. SPÓŁDZIEOLCZE Oferowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,5m2 wraz przynależną piwnicą 3,52 m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku od lat 60-tych (cegła). Lokal składa ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15386796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17396135 15386796 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań.LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kobierzyńska w dzielnicy Ruczaj. W okolicy w...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

863 455 PLN (14 900 zł/m2)

3
-
57.95 m2
2023
15228070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13283357 15228070 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu dwupoziomowego na sprzedaż o powierzchni 63,15 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Imperial R...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

928 305 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
63.15 m2
2024
15342769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16307137 15342769 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Nowohucka 46 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czyżyny w Krakowie, przy ulicy Nowohuckiejw ba...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15383158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17319732 15383158 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30m2 w Krakowie. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,w dzielnicy Stare-Miasto, przy ul.Topolowej. W bliskiej odległości: Galeria Krakowska, MDA, PKP, Ry...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (21 967 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15347503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16439204 15347503 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 72,58 m2 w inwestycji Fajny Dom znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 16 w Krakowie.LOKALIZACJA:Inwestycja Fajny Dom - to atrakcyjne połączenie bliskości terenów z...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 139 000 PLN (15 603 zł/m2)

4
1
73 m2
2018
15349712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16513038 15349712 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 65 m2 przy ulicy Zabłocie 21.Oferta na Wyłączność LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na osiedlu w dzielnicy Zabłocie w Krakowie, prz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (22 308 zł/m2)

3
-
65 m2
2019
15365942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16914776 15365942 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 114,80 m2 w prestiżowej lokalizacji Lubicz ,w centrum Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (17 422 zł/m2)

4
1
114.8 m2
1950
15328073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15918789 15328073 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Bronowice Małew Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego 100D.- Wyłączność -LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice Małe w K...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

798 000 PLN (15 647 zł/m2)

2
1
51 m2
2008
14857087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 3467412 14857087 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 96 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy, w centrum Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na pięknym osiedlu tuż przy bul...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 065 000 PLN (21 510 zł/m2)

3
1
96 m2
2016
15196006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12298563 15196006 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 64,5m2 w prestiżowej inwestycji NOVUM,w centrum Krakowa.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Star...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (20 930 zł/m2)

2
1
64.5 m2
2016
15176795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11731326 15176795 Polski, English Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 123,27m2 przy ul.Kościuszki w dzielnicy Salwator w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Duo Residence , w d...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 588 670 PLN (21 000 zł/m2)

4
1
123.27 m2
2022