• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

14694074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 33686 14694074 Do sprzedania apartament w Krakowie przy ulicy Na Ustroniu.MIESZKANIEApartament o powierzchni projektowej 119,97 mkw. Składa się z:- części dziennej z aneksem kuchennym- czterech sypialni- łazienki- WC- hol- taras- balkonO inwestycjiNiniejsza inwesty...

Kraków (Podgórze), Na Ustroniu

2 291 427 PLN (19 100 zł/m2)

5
1
119.97 m2
2022
14917150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4670652 14917150 Polski, English, Українська, Русский.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament, o powierzchni 33,3 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie.Apartament znajduje się w na Grzegórzkach, w pobliżu ronda Grzegórzeckiego w Krakowie,Spacerem...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 250 PLN (22 500 zł/m2)

2
1
33.3 m2
2014
14555843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 141226 14555843 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 88,23m2, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Wrocławskiej (okol. ul. Kmieca). Mieszkanie składa się z 3 pokoi o pow. 25,49m2, 21,73m2 i 17,78m2, osobnej jasnej kuchni o p...

Kraków (Łobzów), Wrocławska

1 058 760 PLN (12 031 zł/m2)

3
1
88 m2
-
15337997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16186651 15337997 Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,63 m2, zlokalizowanego przy ul. Podłęskiej, tuż obok Szpitala. Nieruchomość ta, znajdująca się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bieżanó...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

755 000 PLN (11 439 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15330115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15986159 15330115 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 165,30m2 w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje w dzielnicy Salwator przy ul.Kościuszki, bardzo ekskluzywnej inwestycji Kościuszki 22. W bliskiej odległości: Wawel...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 934 400 PLN (48 000 zł/m2)

3
-
165.3 m2
2022
15330056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15985335 15330056 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 89,94m2 w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje w dzielnicy Salwator przy ul.Kościuszki, bardzo ekskluzywnej inwestycji Kościuszki 22. W bliskiej odległości: Wawel,...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 777 480 PLN (42 000 zł/m2)

4
-
89.94 m2
2023
15302405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15455644 15302405 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji ATAL Zabłocie w dzielnicy Podgórze o powierzchni 100 m2.LOKALIZACJA:Świetne połączenie do centrum (ok. 10 minut) blisko znajduje się przystanek tramwajowy. Dz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (32 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2019
15306796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15354655 15306796 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 163,3m2 w Krakowie. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie, przy ul.Cystersów . W bardzo bliskiej odległości: Żłobek, pi...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 082 500 PLN (25 000 zł/m2)

5
-
163.3 m2
2008
15292977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14971887 15292977 Mam przyjemność zaprezentować ofertę nowego mieszkania o powierzchni 31m2 z ogródkiem na parterzew nowej inwestycji Nowe Branice przy ul. Szymańskiego w Krakowie.LOKALIZACJA:Nowe Branice – etap I to inwestycja położona w dzielnicy Nowa Huta w Krakowi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

371 400 PLN (12 000 zł/m2)

2
-
30.95 m2
2025
15292968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14971889 15292968 Mam przyjemność zaprezentować ofertę nowego mieszkania o powierzchni 33m2 na pierwszym piętrze w nowej inwestycji Nowe Branice przy ul. Szymańskiego w Krakowie.LOKALIZACJA:Nowe Branice – etap I to inwestycja położona w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

423 250 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
33.86 m2
2025
15292978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14971888 15292978 Mam przyjemność zaprezentować ofertę nowego mieszkania o powierzchni 45m2 z z dwoma balkonami na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nowe Branice przy ul. Szymańskiego w Krakowie.LOKALIZACJA:Nowe Branice – etap I to inwestycja położona w dzielnicy Now...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 710 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
44.67 m2
2025
15279494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14588414 15279494 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Krakowie o powierzchni 86m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Kliny, przy ulicy Małysiaka.W bliskiej odległości: Szkoła podstawowa 14, Żłobek, parku Maćka i Doroty, L...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 390 000 PLN (16 163 zł/m2)

4
-
86 m2
2021