• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15329604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15976343 15329604 Polski, English, Українська.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 76m2.LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w świetnej lokalizacji, dzielnicy Stare-Miasto, w Krakowie przy ulicy Rakowickiej.W bardzo bliskie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (23 026 zł/m2)

3
1
76 m2
2015
15327134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15894828 15327134 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na sprzedaż mieszkania o powierzchni 46,5 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w na Starym Mieście, na kameralnym osiedlu budynków apartamentowy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 199 000 PLN (25 785 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2016
15331180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16009880 15331180 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży o powierzchni 74,5m2 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na w dzielnicy Wola Justowska w apartamentowcu. Wola Justowska charakteryzuje się dużą ilością zieleni, w ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 326 100 PLN (17 800 zł/m2)

4
-
74.5 m2
2007
15145856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10950631 15145856 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 45,33m2 w nowej inwestycji Apartamenty Maestro przy ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej w Krakowie. Budynek zaprojektowano w nowoczesnym stylu. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 620 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2023
15189783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12100933 15189783 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 129 m2 w inwestycji znajdującej się w dzielnicy Czyżyny przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Inwestycja usytuowana jest pomiędzy cichym i zielonym zakolem...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 129 820 PLN (16 510 zł/m2)

4
-
129 m2
2022
15229247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13314047 15229247 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 38 m2 przy ul. Lucjana Rydla w dzielnicy Bronowice w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się , w dzielnicy Bronowice . W pobliżu dobrze rozwinięta i...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

676 400 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15364573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16888380 15364573 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 34m2 z inwestycji Steam Park II w Krakowie. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Rakowicka.W bliskiej ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

970 000 PLN (28 529 zł/m2)

1
-
34 m2
2020
15143057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10847069 15143057 Polski, English, Українська, Русский.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na sprzedaż apartamentu w inwestycji Novum o powierzchni 40,28 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Apartament znajduje ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (26 068 zł/m2)

2
-
40.28 m2
2016
14865100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3602018 14865100 Polski, English, Українська, Русский.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na sprzedaż apartamentu w wysokim standardzie o powierzchni 39 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Apartament znajduje s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

975 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15361106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16809459 15361106 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,88 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy ulicy Rydlówka, w prestiżowej inwestycji Mateczniq. W bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. Apartament sprzedawany w stani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

977 664 PLN (22 800 zł/m2)

2
1
42.88 m2
2024
15361111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16809458 15361111 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,62 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy ulicy Rydlówka, w prestiżowej inwestycji Mateczniq. W bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. Apartament sprzedawany w stani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 169 686 PLN (20 300 zł/m2)

4
1
57.62 m2
2024
15347975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16455071 15347975 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestrzennego mieszkania o powierzchni 60m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej 1a w Krakowie.LOKALIZACJA:Zamek Królewski na Wawelu (7 min pieszo), Wisła i Bulwary (5 min) obok budynku, ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 319 940 PLN (21 999 zł/m2)

3
1
60 m2
2017