• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 74

15885244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721220 15885244 Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą- z doskonałym dojazdem do centrum trasą S8.0% prowizji Bez podatku PCC ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

505 700 PLN (13 308 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15885095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717107 15885095 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą – z doskonałym dojazdem do centrum trasą S8.Inwestycja oddana do użytk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

637 650 PLN (10 994 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15881479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27633238 15881479 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIFunkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m² w centrum Marek – z możliwością podziału na dwa niezależne lokale.Układ pomieszczeń:Parter:duży, przestronny wiatrołapI piętro (strefa dzienna):salon z ane...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

922 000 PLN (8 865 zł/m2)

5
-
104 m2
2021
15845430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860797 15845430 Oferta bezpośrednio od dewelopera brak prowizji i podatku PCC (2%).Розмовляємо українською, говорим по-русски.Kameralna inwestycja zlokalizowana na cichej, lokalnej ulicy w Markach, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Spokojna okolica z zabudową jedno...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15818850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633522 15818850 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 020 000 PLN (14 167 zł/m2)

3
1
72 m2
2023
15818966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633565 15818966 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju.Powierzchnia dodatk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

505 000 PLN (11 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1998
15818818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633515 15818818 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024
15818816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633513 15818816 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,60m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzc...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

620 000 PLN (12 253 zł/m2)

2
1
50.6 m2
1998
15818972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633563 15818972 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2020 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka- przedpokój...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

709 000 PLN (14 469 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15818870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26633547 15818870 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Leopolda Lisa-Kuli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 144m2 składa się z:I PIĘTRO (74m2):-salon,-2...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 280 000 PLN (8 889 zł/m2)

7
2
144 m2
2019
15818784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633504 15818784 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,62m2 składa się z:PARTER:-Garderoba z dużą szafą wnękow...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

4
1
86 m2
2011
15818155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633468 15818155 4-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KolorowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,55m2 składa się z:- Salonu – 21,32 m²;- Sypialni – 11, 56 m²;- Sypialni – 14,46 m²;- Poddasze...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

980 000 PLN (12 017 zł/m2)

4
1
81.55 m2
2013