• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 46

15801277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26233623 15801277 Wyobraź sobie Twój standardowy dzień. Rano nie musisz spieszyć się do pracy, masz czas na poranną kawę. Wiesz, że w 10 minut dojedziesz do biura. Popołudniu nie martwisz się o korki. Jesteś już w domu, a auto parkujesz wygodnie w hali podziemnej. Zak...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (13 490 zł/m2)

3
1
66.64 m2
2024
15302529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15218775 15302529 Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie PoznańGrunwaldNa sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona.MIESZKANIEUsytuowane na X piętrze. W budynku znajduje się winda oraz kontrola dostępu.Mieszkani...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

545 000 PLN (9 936 zł/m2)

3
-
54.85 m2
-
15673385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj przy lesie blisko centrum 5pok Grunwald 23707343 15673385 Witam!Zakup bezpośrednio od dewelopera - NIE PŁACISZ PROWIZJI I PODATKU PCCZostań właścicielem prestiżowej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie w otoczeniu Lasku Marcelińskiego, miejski charakter otoczony zielenią to synonim tej inwestycji. Na sprzed...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

959 618 PLN (11 703 zł/m2)

5
-
82 m2
-
15712187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5pok w otoczeniu Lasku Marcelińskiego 24416599 15712187 Witam!Zakup bezpośrednio od dewelopera - NIE PŁACISZ PROWIZJI I PODATKU PCCZostań właścicielem prestiżowej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie w otoczeniu Lasku Marcelińskiego, miejski charakter otoczony zielenią to synonim tej inwestycji. * Szukasz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 990 PLN (10 975 zł/m2)

5
2
82 m2
-
15485310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Grunwald 3 pokoje 19613402 15485310 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na Grunwaldzie przy ul. Jugosłowiańskiej, na 6 piętrze, w bloku z windą z 1979 roku.Cena: 519 000 złPowierzchnia : 62,7 m2Na nieruchomość składa się:- salon z w...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

519 000 PLN (8 371 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15436264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie 18508346 15436264 Szukasz nowego mieszkania w kameralnym osiedlu? Mam coś dla Ciebie.Przytulne dwupokojowe mieszkanie czeka na właściciela!Może czeka właśnie na Ciebie?Chcesz mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania? To oferta idealna d...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

527 745 PLN (15 522 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15506511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20083866 15506511 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Piotra Skargi na prestiżowym poznańskim Grunwaldzie. To idealna propozycja dla osób szukających komfo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

525 000 PLN (10 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15394634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17579702 15394634 ✅Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 74,6 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. W kamienicy zostanie wykonany remont elewacji oraz zainstalowane zostały nowe piony wod.-kan. Mieszka...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

661 000 PLN (8 932 zł/m2)

3
1
74 m2
1905
15405256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17807001 15405256 Zamieszkaj w idealnie skomunikowanej części miasta, skąd dojedziesz w każdy zakątek Poznania bez żadnego problemu! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 73,44m², które zlokalizowane jest na 3 piętrze kamienicy,...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (9 452 zł/m2)

2
1
73 m2
-
15423624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18233316 15423624 ✅Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica o powierzchni 11,20 m2! Mieszkanie ma świetny układ n...

Poznań (Grunwald), Grunwaldzka

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
3
91 m2
1900