• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 46

15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915
15819725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633118 15819725 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicyRuda Śląska, ul: Sasanek.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Sasanek w Rudzie Śląski...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1976
15810858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419820 15810858 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C.Lokal o powierzchni 42,9 m², usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do dy...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1977
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15821866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633168 15821866 Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.Mieszkanie po remoncie, wymieniona została elektryka ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (6 213 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15888728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821480 15888728 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wolności w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda 1).Mieszkanie jest jasne, za...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 900 PLN (5 354 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15887555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785465 15887555 Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się!Ta oferta może Ci się spodobać.Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,44 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rudy Śląs...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15829612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633380 15829612 Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizacji ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 47,91 m2 do wpro...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

294 000 PLN (6 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15885039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716125 15885039 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m² ParterSzukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m²...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (6 058 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15881059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621572 15881059 Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia].Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła LexaJeśli szukasz mieszkania w tej okolicy - zatrzymaj się! Ta oferta może Cię zainteresować.Na sprzedaż zadbane i sł...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

358 000 PLN (7 956 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15852486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27033353 15852486 Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju. Świetne ułożenie pokoi wraz z kuchnią sprawia, że mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

395 000 PLN (4 202 zł/m2)

4
1
94 m2
1930