• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15883326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674876 15883326 Przestronne 112 m² przy deptaku Bogusława winda balkon osobne WCJeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu – właśnie je znalazłeś.Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie o powierzchni 112,16 m², poł...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

799 000 PLN (7 124 zł/m2)

2
1
112.16 m2
2010
15798108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26162034 15798108 Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin – Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi LentzaZ prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży piętra domu w zabudowie bliźniaczej wraz z poddaszem użyt...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
1
180 m2
1930
15574574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21629145 15574574 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 77,53 m2. Na metraż nieruchomości składają się:-Korytarz (duże zabudowane szafy)-Łazienka (wanna, umywalka, pralka)-Toaleta (umywalka, WC)-Przestrzeń przeznaczona na małe biuro-Salon-Kuchnia (wyposażona...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

569 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
77.53 m2
1930
15883194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673638 15883194 Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w SzczecinieNa sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na trzecim piętrze bloku w spokojniejszej części ulicy Jagiellońskiej. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
2
64 m2
2002
15883101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673698 15883101 Apartament 2 pokojowy w jednym z najwyższych budynków apartamentowych w Szczecinie stworzony dla wymagających Klientów.Wyposażony w recepcję, kluby dla dzieci i nastolatków oraz bezpłatny dla Właścicieli apartamentów dostęp do strefy SPA z basenem.Na...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

1 099 000 PLN (22 497 zł/m2)

2
1
48.85 m2
2021
15883066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673628 15883066 Piękne, duże i jasne mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 91.59m2, na którą składają się 3 niezależne pokoje (każdy po około 20 m2), odrębna kuchnia, toaleta, łazienka z wanną i prysznicem, oraz przedpokój z zabudową szaf. Mieszkanie w p...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Łokietka

850 000 PLN (9 280 zł/m2)

3
1
91.59 m2
1930
15883028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673280 15883028 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Łokietka

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935
15751831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146585 15751831 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
1
29.5 m2
2022
15882893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673243 15882893 Ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę Szczecina – Inwestycja OrnamentZ przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze prestiżowego apartamentowca Ornament w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób...

Szczecin (Śródmieście), Powstańców Śląskich

799 000 PLN (12 626 zł/m2)

3
1
63.28 m2
2018
15381641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17285501 15381641 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych.położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjściem balkon, kuchni, łazienki i przedpokoju.. Pokoje duże przestronne i u...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

820 000 PLN (6 792 zł/m2)

4
1
120.73 m2
1930
15591223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21999994 15591223 Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może interesuje Cię znalezienie punktu w świetnej lokalizacji na prowadzen...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 120 000 PLN (12 312 zł/m2)

3
1
90.97 m2
1937
15801727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248657 15801727 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego.Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością o przestrzeń i funkcjonalność.Pomimo niewielkiego metrażu, mieszkanie jest wygodne i do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (8 461 zł/m2)

2
1
35.34 m2
1910