• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15554602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21082632 15554602 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem, a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie ...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

1 271 762 PLN (16 084 zł/m2)

3
2
79.07 m2
2023
15628082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799109 15628082 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście), Marszałka Józefa Piłsudskiego

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897
15704391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24263038 15704391 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego ( z możliwością zrobienia 3) mieszkania o powierzchni ~ 47,7 m² z balkonem lub ogródkiem, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Łasztownia Szczecin, znajdującego się na 5 piętrze w...

Szczecin (Śródmieście), Leona Heyki

631 000 PLN (13 229 zł/m2)

3
1
47.7 m2
2025
15609825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22389645 15609825 Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą:rozkładowe pokoje o powierzchni 19,24,25m2 i jeden przejściowy 16m2, kuchnia widna 12m2, łazienka z WC ok. 5m2 ora...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
105 m2
1970
15530659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20622110 15530659 Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 74.28m2 w super lokalizacji.Mieszkanie posiada zarówno taras jak i ogródek wychodzący na zielone, wewnętrzne patio. Z patio można wejść na ogólnodostępny taras z widokiem na Szc...

Szczecin (Śródmieście), Celna

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15802677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272100 15802677 Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy NarutowiczaMieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez jakichkolwiek obciążeń.Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze zaby...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

870 000 PLN (11 299 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15882657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671305 15882657 Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m², położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja dla rodziny szukającej dużej, funkcjonalnej przestrzeni w centrum miasta. Dz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (7 952 zł/m2)

4
1
90.42 m2
1910
15882621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671270 15882621 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie.Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy w pobliżu Jasnych Błoni.Bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Mieszkanie...

Szczecin (Śródmieście), Wacława Felczaka

370 000 PLN (10 019 zł/m2)

2
1
36.93 m2
1940
15882601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671249 15882601 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15751833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25147615 15751833 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
-
29.5 m2
2022
15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024