• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 223

15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15896362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977809 15896362 Na sprzedaż przestronne z klimatyzacją nową, w pełni rozkładowe mieszkanie z tarasem, balkonem, miejscem w parkingu podziemnym o powierzchni 76,03 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Bohaterów Warszawy oraz ul. Jagie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

900 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
76.03 m2
2004
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15707492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24321387 15707492 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób ceniących bliskość i uroki centrum; do zamieszkania jak i do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 369 zł/m2)

3
1
71.57 m2
1935
15883161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673569 15883161 Na sprzedaż kawalerka – Szczecin Centrum, ul. Św. WojciechaNa sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (9 147 zł/m2)

1
1
35.97 m2
1945
15896260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974634 15896260 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 37,45 m², położonego przy ul. Zielonego Mostu w Szczecinie. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort życia oraz doskonałą lokaliz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (15 888 zł/m2)

2
1
37.45 m2
2026
15883045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673585 15883045 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów GOTÓWKOWYCH. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii Kaskada. Lokal znajduje się na wysokim parterze docieplonej kamien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (6 129 zł/m2)

2
-
42.26 m2
1930
15894468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942780 15894468 Do sprzedaży kawalerka 27,92 m2 w centrum z widokiem na Plac Żołnierza. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Lokalizacja świetna pod wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, pomiędzy Bramą Portowa, a Placem Rodła. I piętr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 000 PLN (10 745 zł/m2)

1
1
27.92 m2
1970
15506852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090310 15506852 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
14889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4071407 14889763 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930