• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 223

15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15814843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626817 15814843 Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina – mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem!Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny, wysoki zysk? Szukasz apartamentu w absolutnie topowej lokalizacji, gdzie na...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1970
15796067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26110656 15796067 Na sprzedaż Szczecin, Śródmieście-Centrum, ul. ParkowaAtrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 62,35 m² piętro 14 budynek z 1996 r.Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Szczecina, przy cichej i zielonej ul. P...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (9 286 zł/m2)

3
1
62.35 m2
1996
15716684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24517965 15716684 INWESTYCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA – POTENCJAŁ 4 MIKROAPARTAMENTÓWNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,78 m² położone przy al. Wojska Polskiego w centrum Szczecina.Nieruchomość posiada bardzo funkcjonalny układ, który po remoncie pozwala ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
91.78 m2
1930
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (9 641 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15883105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673706 15883105 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15890619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882432 15890619 Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 43,1 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 70-tych w ścisłym centrum przy pl. Grunwaldzkim. Na powierzchnię mieszkania składa się:1. Salon2. Sypialnia3. Mały pokój4. Oddzielna kuchnia z oknem5. Ła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (12 065 zł/m2)

3
-
43.1 m2
1974
15853596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27053250 15853596 Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta.Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym:- przedpokoju,- 2 rozkładowych pokoi,- kuchni,- łazienki z oknem i wanną.Mieszkanie znajduje się przy al. Piłsudskieg...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 963 zł/m2)

2
1
57.64 m2
1921
15886193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27750038 15886193 Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon o pow. ok. 14 m² Sypialnia o pow. ok. 9.2 m²Przedpokó...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (8 477 zł/m2)

2
1
47.07 m2
1900