• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 222

15797949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26160388 15797949 Oferujemy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o ponadstandardowej wysokości pomieszczeń, zlokalizowane w sercu najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina – przy Wałach Chrobrego.Lokalizacja, która inspiruje: Zaledwie kilka kroków dzieli Pańs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

825 000 PLN (8 358 zł/m2)

4
1
98.71 m2
1930
15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15886563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761987 15886563 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m², położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 60-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności przeprowa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

725 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
56.7 m2
1960
15883647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675367 15883647 DANE PODSTAWOWE:- Lokalizacja: Mazurska (okolice Alei Papieża Jana Pawła II).- Powierzchnia użytkowa: 36,14 m2.- Układ funkcjonalny lokalu: 2 pokoje (w tym jeden pokój o wysokości 3,40m z antresolą) oraz kuchnia i łazienka (jako pomieszczenia przynal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

280 000 PLN (7 748 zł/m2)

2
1
36.14 m2
1910
15446142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18748368 15446142 Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum.Łazienka odnowiona .Reszta mieszkania do generalnego remontu .Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od wspólnoty na korzystnych warunkach,wtedy mieszkanie może mieć a...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15882826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673438 15882826 Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku.Na powierzchnię 30,12 m2 składają się:- pokój dzienny z wydzieloną półotwartą kuchnią;- sypialnia;- łazienka;- przedpokój.Ogrze...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 500 PLN (11 604 zł/m2)

2
1
30.12 m2
1930
15882780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673348 15882780 Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 35m2 .W skład wchodzi:-salon z aneksem kuchennym;-sypialnia;-łazienka.Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.Czynsz wynosi 560 zł.Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

705 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
35.25 m2
2025
15820455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26600028 15820455 Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 41 m2 .W skład wchodzi:-salon z aneksem kuchennym;-sypialnia;-łazienka.Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.Czynsz wynosi 610zł.Bardzo dobry standard wykończenia materiałami wy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (19 268 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15831045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685446 15831045 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 72,99 m2 składają się:- 3 rozkładowe pokoje;- łazienka z wanną, umywalką i toaletą;- kuchnia;- korytarz.Na ścianach tapeta, na podłodze ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (7 261 zł/m2)

3
1
72.99 m2
1930
15887328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780843 15887328 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,61m2 dodatkowo niezależna kawalerka 20,3m2 jako pomieszczenie przynależne, wszystko na jednej księdze Oba mieszkania mają niezależne wejścia , łazienki i kuchnie, ale istnieje możliwość ich połączenia.Duży pokó...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

700 000 PLN (6 487 zł/m2)

3
2
107.91 m2
1905
15889058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842215 15889058 SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO, MOŻLIWOŚĆ ZAKUPY OBYWATELI SPOZA UE.Na sprzedaż kawalerka o pow. 28,3 m², usytuowana na dziewiątym piętrze budynku z 1980 roku, w centrum Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon o pow. ok. 18.2 m²Kuch...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 565 zł/m2)

1
1
28.3 m2
1980