• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 73

15713766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24446565 15713766 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficyniePokoje przejściowe o powierzchniach 15 i 12 m2. Kuchnia o powierzchni ok 7 m2 z oknem Ogrzewanie oraz ciepła...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1930
15765293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468681 15765293 Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, które w sposó...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 500 PLN (8 403 zł/m2)

3
1
61.82 m2
1930
15775910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689891 15775910 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe mieszkanie.Z 13. piętra rozciąga się panorama całego Szczecina — mias...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 881 zł/m2)

3
1
63.04 m2
2009
15757682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304913 15757682 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja nieruchomości jest jednym z jej największych atutów. Miesz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

664 000 PLN (10 061 zł/m2)

3
2
66 m2
1986
15775914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689895 15775914 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe mieszkanie.Z 13. piętra rozciąga się panorama całego Szczecina — mias...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

749 000 PLN (11 881 zł/m2)

3
1
63.04 m2
2009
15818599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26604561 15818599 Na sprzedaż przytulna i ciepła kawalerka położona na 3 piętrze w budynku z windą, na osiedlu Książąt Pomorskich.Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stron...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

325 000 PLN (11 364 zł/m2)

1
1
28.6 m2
1980
15815640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588263 15815640 Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane w budynku na pograniczu Niebuszewa i Warszewa, w niskim dwupiętrowym bloku.Na powierzchnię 47,46m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,-...

Szczecin (Niebuszewo), Łucznicza

485 000 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
47.46 m2
2007
15331050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16007421 15331050 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch francuskich balkonów. Mieszkanie rozkładowe , dobrze oświetlone, w świetnej lokalizacji. Blisko komunikacja miejska. W pobliżu prze...

Szczecin (Niebuszewo), Księcia Barnima III Wielkiego

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15253569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse - jedyny taki! Luksus dla wymagających 13894351 15253569 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:- penthouse na powierzchni całego piętra- luksusowe wykończenie wszystkich pomieszczeń- 3 łazienki- 3 miejsca postojowe w ha...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 700 000 PLN (14 176 zł/m2)

6
3
261 m2
2012
15764268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25443430 15764268 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy SzczecinNiebuszewo. Lokal położony w odnowionej kamienicy z nowym dachem i klatką schodową po remoncie. Miejsce doskonale skomunikowane z ce...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

474 900 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
51.62 m2
1930
15716601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24516303 15716601 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 000 PLN (7 625 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15613168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22465361 15613168 Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam serdecznie na prezentację.Dodatkowym atutem jest system monitoringu, ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
1
84 m2
1930