• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15882926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673331 15882926 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia 4 pokoi) z miejscem postojowym położone na Starym Mieście. Nieruchomość zlokalizowana w pozbawionym zgiełku kwartale w pobliżu Zamku Książąt Pomorskic...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 174 zł/m2)

3
1
70.67 m2
1961
15707492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24321387 15707492 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób ceniących bliskość i uroki centrum; do zamieszkania jak i do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 369 zł/m2)

3
1
71.57 m2
1935
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15896434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980047 15896434 Szukasz idealnego miejsca dla siebie lub swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poznaj wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w niskim bloku. Piękna okolica, mnóstwo zadbanej zieleni. CENA 599000 ZŁ ( DO NEGOCJACJI)Główne Atu...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 418 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1980
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15883671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675391 15883671 Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

722 000 PLN (10 674 zł/m2)

3
1
67.64 m2
2012
15888194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27806499 15888194 Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem – Szczecin ZdrojeOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,80 m², położoną na parterze budynku z 2000 roku, w spokojnej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

400 000 PLN (12 579 zł/m2)

1
1
31.8 m2
2000
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15883126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673529 15883126 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości duże centrum handlowe łącznie z OBI. Lokal składa si...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości duże centrum handlowe łącznie z OBI. Lokal składa si...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15883161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673569 15883161 Na sprzedaż kawalerka – Szczecin Centrum, ul. Św. WojciechaNa sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (9 147 zł/m2)

1
1
35.97 m2
1945
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970