• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15719279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564622 15719279 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15548519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914276 15548519 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15851800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020669 15851800 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15647772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23241170 15647772 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i osobne WC już wykończone- w łazience ogrzewanie podłogowe- mieszkanie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
51.95 m2
1935
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15883309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674859 15883309 IDEALNE DLA: PARY, INWESTORA (POD WYNAJEM), MIŁOŚNIKA ŻEGLARSTWA (MARINA) Okolice Gocławia w Szczecinie – szczególnie rejon mariny – to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie wciąż niedocenionych miejsc z potencjałem w mieście. Połączenie...

Szczecin (Gocław) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (9 635 zł/m2)

2
4
41.41 m2
1910
15894169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933100 15894169 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Książąt Pomorskich.Niski blok bez windy z wielkiej płyty z lat 80tych.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze (z czterech). Na powierzchnię 59,5m2 składają się:- słoneczny salo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (7 983 zł/m2)

3
1
59.5 m2
1981
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004
15883171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673589 15883171 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka i wc oraz ok 4m2 przedpokój w kwadracie. Z salonu jes...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (8 873 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15705837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24287835 15705837 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m² (powierzchnia użytkowa: dół – 61 m², góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalnego układ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

815 000 PLN (8 561 zł/m2)

4
2
95.2 m2
2005
15814109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671074 15814109 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 4 piętrze kamienicy. Jest to adaptacja poddasza bez uciążliwych skosów. Na powierzchni ok. 74m2 ( po podłodze ok. 82m2) znajdują się: na 1 poziomie - salon o pow. ok 20m2, pokój o pow. ok 13m2, oddzie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (7 297 zł/m2)

3
1
74 m2
1930
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930