• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15753222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25193616 15753222 Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu.*********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej oferci...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (4 121 zł/m2)

4
1
95.86 m2
1900
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15725291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24674474 15725291 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i osobne WC już wykończone- w łazience ogrzewanie podłogowe- mieszkanie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
51.95 m2
1935
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15883524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675212 15883524 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15719274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564605 15719274 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15882599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671248 15882599 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15845826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26870164 15845826 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15763287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420828 15763287 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906
15763277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420728 15763277 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906