• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15883025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673270 15883025 Oferta na wyłączność, tylko u nas.Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 65.000zł.W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (9 565 zł/m2)

2
-
57.5 m2
2006
15883437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675150 15883437 Inwestycyjne poddasze 74,27 m² Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m², położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

296 000 PLN (3 985 zł/m2)

3
1
74.27 m2
1960
15883019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673255 15883019 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ duże okna do podłogi – mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne ✔ przestronny salo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

637 000 PLN (11 477 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2012
15889297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846762 15889297 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń i standard wykończenia Na powierzchni 3...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (7 706 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1920
15882735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673233 15882735 Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w niskim, zadbanym bloku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Lokal usytuowany jest na wygodnym drugim piętrze.Układ pomieszczeń:Przestronny salo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (8 708 zł/m2)

2
1
38.93 m2
1930
15882889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673232 15882889 Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m², położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu Szarych Szeregów).Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (8 460 zł/m2)

3
1
82.62 m2
1910
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900
15870613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27433836 15870613 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900
15883452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675180 15883452 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu Wałów Chrobrego !!!Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

590 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
68.24 m2
1930
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1936
14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15888138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803179 15888138 To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje dziecko bawi się na placu zabaw. Zadzwoń i zobacz to przy...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 642 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1999