• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 930

15883345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674895 15883345 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę – Łasztownia.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku z windą, na prestiżowej szczecińskiej Łasztowni. Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (16 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15882921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673320 15882921 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego,- kuchni,- pokoju,- sypialni,- korytarza- łazienki z toaletą. W pokojac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 491 zł/m2)

3
1
58.6 m2
1938
15882916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673308 15882916 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany.Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym w cenie nieruchomości.Lokal usytuowany na czwartym piętrze w ocieplony...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (11 388 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1974
15825296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621618 15825296 Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Rajkowie.Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku z 2023 r.Na powierzchnie ok. 33 m2 składa się:- salon (z wyjściem na balkon ok. 4 m2),- ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

409 000 PLN (12 534 zł/m2)

2
1
32.63 m2
2023
15813094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556420 15813094 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się:-pokój 1-pokój 2-łazienka-kuchnia-spiżarnia -przedpokój Mieszkanie jest w części umeblowane. W kuchni znajd...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

374 900 PLN (7 810 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15795298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093143 15795298 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach.Na powierzchnię 55,4m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym z wyjści...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (12 261 zł/m2)

3
1
55.46 m2
2020
15715261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24491413 15715261 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się:- Przestronny salon - Widna kuchnia w formie aneksu,- Pokój z antresolą,- Korytarz,- Ła...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Okazja! Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy (otwarta oficyna z zielonym podwórkiem).ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla si...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (8 886 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
-
65.56 m2
1930