• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 930

15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15897117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995123 15897117 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,80m2 położone na trzecim piętrze w niskim i ocieplonym budynku przy ulicy Odzieżowej. To właśnie lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie największy atutem oferty !!! Jest to ta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 861 zł/m2)

3
-
54.8 m2
1967
15897104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27995002 15897104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestronnego 5 – pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 128m2, składającego się z dwóch poziomów, położonego na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły.Nieruchomość zloka...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 242 zł/m2)

5
2
128 m2
1995
15897101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27994966 15897101 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 94 m² w centrum – Parkiet, 2 łazienki, Taras i Garaż!Lokalizacja: Centrum (doskonały punkt komunikacyjny, a zarazem cisza i spokój)Metraż: 94 m²Piętro: 1Liczba poziomów: 2Wyposażenie: Zabudowa w kuchni, szafy w zabu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 404 zł/m2)

4
2
94 m2
1993
15897091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993791 15897091 Mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 44,91 m2 dwupokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,91 m2. Budynek znajduje się w samym centrum miasta. Mieszkanie na III piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
44.91 m2
1960
15895979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964697 15895979 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w zacisznej oficynie na 2. piętrze po generalnym remoncie, składające się z:- salonu przechodniego ok. 19 m2- oddzielnego pokoju ok. 12 m2- jasnej, oddzielnej kuchni z wejściem z salonu,- łazienki w estetycznych kaflac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1930
15829791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639611 15829791 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15896042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966025 15896042 Oferta sprzedaży przestronnego, dwupokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 58,9 m2, w skład którego wchodzą:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD- łazienka z prysznicem i WC- przedpokójDodatkowo do mies...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (9 660 zł/m2)

2
1
58.9 m2
1960
15883544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675235 15883544 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15882744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673260 15882744 Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku.Na funkcjonalny układ mieszkania składają się:- cztery niezależne pokoje, w ...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (8 176 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1970
15896997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992406 15896997 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (11 898 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15896998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27992409 15896998 Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się z czterech oddzielnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, toalet...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (8 730 zł/m2)

4
-
126 m2
1930