• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 166

15845344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26859806 15845344 Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

423 690 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
48.7 m2
2025
15879270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612109 15879270 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Bł. Karoliny na prestiżowym osiedlu "Wzgórze Ablewicza" w Tarnowie. To propozycja dla os&...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

935 000 PLN (9 842 zł/m2)

3
-
95 m2
2025
15879132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów , 2 pokojowe w kamienicy, 27608326 15879132 Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko  Rynku-  55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane z zastosowaniem podkładów izolacy...

Tarnów, Bernardyńska

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15877802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów, ul.Starodąbrowska , widokowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem 27579080 15877802 Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca !- do sprzedania  nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z windą; o pow. 48 m2- spółd...

Tarnów, Starodąbrowska

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15863338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27243598 15863338 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem . Lokal o funkcjonalnym układzie i powierzchni 55 m2, składa się z dwóch...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
-
64 m2
1930
15876184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532553 15876184 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem . Lokal o funkcjonalnym układzie i powierzchni 55 m2, składa się z dwó...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15872489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mościce, ul.Akacjowa, 2 pokojowe z balkonem w bloku po termomodernizacji 27495488 15872489 Tarnów - Mościce w, ul.AkacjowaDo sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w Mościcach- o pow. 63 m2- 1 pietro budynku z cegły, po termomodernizacji  - z balkonem- 2 duże pokoje, kuchnia ze spiżarką i dużym oknem, łazienka, wc, przedpokój-...

Tarnów, Akacjowa

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15792016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Tarnowie – ul. Marii Dąbrowskiej 26002972 15792016 Nowe budownictwo z 2006 roku, doskonała lokalizacja blisko centrum! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2006 roku, usytuowane w jednej z najlepszych lokalizacji w Tarnowie, przy ul. Mar...

Tarnów, ul. Marii Dąbrowskiej

369 000 PLN (7 970 zł/m2)

2
1
46.3 m2
-
15845548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863004 15845548 Do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej z widokiem na Tatry. 62 m 2 powierzchni, 5 piętro salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka z WC, hall okna PCV loggia balkonowa na stronę południową...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15851808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020848 15851808 Na sprzedaż mieszkanie 60 m², 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się winda. Bardzo dobra lokalizacja – około 5 minut pieszo do Gemini Park ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

516 500 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15806665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26350237 15806665 Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogodnej lokalizacji – w pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, galeria...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

795 000 PLN (7 794 zł/m2)

4
1
102 m2
2010
15579910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21753651 15579910 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!Cena: 360 000 zł. Oferta na wyłączność.Lokalizacja: Tarnów, ul. KrakowskaPowierzchnia: 44 m²Piętro: 24Oferujemy przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, usytuowane w ogrodzonym bloku z parki...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

2
1
44 m2
-