• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15890363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875908 15890363 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- Salon połączony z kuchnią i koryta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (30 189 zł/m2)

2
1
53 m2
2005
15889940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864658 15889940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,84m2 składa się z:-oddzielnej kuchni i z ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (24 686 zł/m2)

2
1
66.84 m2
1955
15893565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914272 15893565 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1926NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o łącznej powierzchni ok. 150 m² składa się z mieszkan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 000 PLN (34 667 zł/m2)

3
1
150 m2
1926
15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15891401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896623 15891401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,10m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (22 282 zł/m2)

2
1
56.1 m2
2005
15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15890453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877369 15890453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 25 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 139,70m2 składa się z:-hall z szafami,-toaleta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (21 117 zł/m2)

3
2
139.7 m2
2002
15890372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875905 15890372 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 656 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1992
15887281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780237 15887281 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1963 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-oddzielnej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1963
15887255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779322 15887255 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15886736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766011 15886736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- salonu, - sypialni (drzwi z ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

1
1
28 m2
1975