• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 170

15827137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649587 15827137 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do obejrzenia jednopokojowego mieszkania po generalnym remoncie w top lokalizacji - pomiędzy pl. Grunwaldzkim a Ostrowem Tumskim.Kawalerka jest świetnie skomunikowana z centrum Wrocławia, a w pobli...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (19 000 zł/m2)

1
1
21 m2
1960
15792269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26011621 15792269 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Dwa pokoje 57,5 m2 Rezydencja Tumska ul. Bolesława PrusaOtoczenie nieruchomości:Rezydencja Tumska to adres, który łączy w sobie elegancję i wyjątkową lokalizację. Położona zaledwie 10 minut spacerem od ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

2
1
57 m2
2008
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15797996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26160896 15797996 Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m², położone w doskonałej lokalizacji – Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy po remoncie i oferuje wysoki standard wykończenia.Układ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (11 794 zł/m2)

2
1
54.18 m2
1905
15255049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13932806 15255049 Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum!! Idealne również pod Kancelarie Prawną, biuro, czy mieszkanie pod inwestycję . Opiekun Oferty Maciej Suwałatel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 88,66 m2 w kamienicy na drugim p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
-
88 m2
1930
15553529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21050269 15553529 Opiekun oferty:Maciej SuwałaPośrednik w Obrocie NieruchomościamiLicencja nr 28424Tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2022 roku. Wykończone w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15857667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27129607 15857667 Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,9 m2 (powierzchnia po podłodze 60 m2) w poniemieckiej willi z lat 30' zlokalizowane na Biskupinie.OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazurtelefon: 60...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1935
15782208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25837753 15782208 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości ---Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie!Otoczenie nieruchomości:- zielona okolica- cisza i spokój- dookoła dużo punktów handlowych i usługow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1936
15861749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211070 15861749 Zapraszam na prezentacjęMaciej Mituś+48 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restauracji i licznych galerii oraz pracowni artystycznych. Okolica przyciąga ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

409 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
29 m2
1990
15849478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969227 15849478 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,35 m, położone przy ul. Piastowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (11 428 zł/m2)

3
1
105 m2
1905
15890487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878377 15890487 PLUARuBez podatku PCC-2%Funkcjonalne 3 pokoje z loggią 64,8 m² Nad Odrą PremiumNa sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

858 896 PLN (13 420 zł/m2)

3
2
64 m2
2027