• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 294

15890411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876206 15890411 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Gotowa inwestycjaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

3
2
56 m2
2025
15893202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904109 15893202 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

456 311 PLN (12 675 zł/m2)

1
1
36 m2
2026
15893204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904103 15893204 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

416 900 PLN (11 581 zł/m2)

1
1
36 m2
2027
15893210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904105 15893210 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

441 043 PLN (16 335 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15893211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27904106 15893211 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 900 PLN (10 445 zł/m2)

4
2
65 m2
2026
15893208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27904104 15893208 To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca odpoczynku zapewnią mieszkańcom wygodę, a liczne lokale usługowe ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

687 666 PLN (11 461 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15893206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904102 15893206 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 688 PLN (12 908 zł/m2)

1
1
36 m2
2027
15660477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23465197 15660477 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe w szeregu na Oporowie! Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego budynku w z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (12 808 zł/m2)

4
1
78 m2
2007
15886050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746442 15886050 STALOWA PRETFICZANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża piwnica o powierzchni około 14 m, co stanowi istotny atut i zapewn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

854 000 PLN (13 138 zł/m2)

3
1
65 m2
1915
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15833937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728684 15833937 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park! Lokal w stanie deweloperskim, idealny do aranżacji według włas...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980