• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 295

15891318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894841 15891318 WROCŁAWSKI OPORÓW - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄPrezentujemy Państwu funkcjonalne w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. mierzonej po podłodze 64,5 mkw, ze względu na skosy pow. użytkowa wynosi 55 mkw. Mieszkanie znajdujące się na ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 547 zł/m2)

3
-
64 m2
1992
15854019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069336 15854019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m², położone we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej (dzielnica Fabryczna – Muchobór Mały).Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80.Obecnie lokal jest w trakcie ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (12 729 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15714899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24475972 15714899 Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne rozwiązania w duchu ekologii.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602?101?602Oto...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

2
1
56 m2
2025
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15887428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27783388 15887428 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury: przed...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 835 PLN (12 012 zł/m2)

4
2
69 m2
2027
15884634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707990 15884634 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic.Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

564 375 PLN (12 542 zł/m2)

2
1
45 m2
2027
15884791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713133 15884791 Opiekun ofertyNatalia Olejnik tel.602 101 602Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się wygodą życia w mieście, nie rezygnując ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 999 PLN (12 820 zł/m2)

3
1
39 m2
1935
15893230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906000 15893230 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

654 281 PLN (11 896 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15893232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906002 15893232 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 085 PLN (14 841 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15893231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906001 15893231 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

452 353 PLN (16 754 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15868594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386918 15868594 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun OfertyMateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Nowy Dwór. Najbliższa okolica zapewn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (11 113 zł/m2)

3
-
62 m2
1985
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027