• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 152

15890447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877454 15890447 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Tolkmicko, ul. ŚwiętojańskaPowierzchnia 65,7 m², położone na drugim (ostatnim) piętrze niskiego budynku w samym sercu Tolkmicka. 700 metrów od plaży oraz bliskością portu i Zalewu Wiślanego...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

325 000 PLN (4 947 zł/m2)

4
-
65.7 m2
1978
15805959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319405 15805959 Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Pańs...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

770 232 PLN (18 339 zł/m2)

2
1
42 m2
2027
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997
15693706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w spokojnej części Gdańska! 24072078 15693706 ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przytulne, ustawne mieszkanie,- dwustronna ekspozycja - zachód od salonu,- komfortowa lokalizacja,- dobrze skomunikowane,- cicha, spokojna okolica,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość terenów zielonych,- duży, narożny o...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (12 805 zł/m2)

2
-
41 m2
2016
15594358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22051247 15594358 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15841155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26787922 15841155 Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15840549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 26777778 15840549 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na zadbanym, nowoczesnym osiedlu.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz - wykończone w wysokim standardzie, idea...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2015
15827766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591767 15827766 Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji — pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie.To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, a zarazem bliskości miejskiego życia i wygodę codziennego funkc...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

100 000 PLN (2 571 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1960
15807721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Centrum Wrzeszcza 26378327 15807721 MIESZKANIE: mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2023roku, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie zostało wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale i szczegóły które pozwoliły zachować indywidualny charakter m...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 430 000 PLN (18 271 zł/m2)

4
1
133 m2
1930
15877769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Gdynia Witomino 27578751 15877769 Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2, znajduje się na 3 piętrze.Mieszkanie składa się z...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

475 000 PLN (11 585 zł/m2)

3
-
41 m2
1945
15843832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26816844 15843832 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw., położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pewna inwestycja pod wynajem.WYJĄTKOWA OFERTA - Gotowe ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (21 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2016