• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 179

15807588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aluzyjna, 3 pok., 61m2, gotowe do wprowadzenia 26370317 15807588 Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia.Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfortowe ży...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 918 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15801275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-3 pok. po generalnym - Hala Wola - park - metro 26233624 15801275 ENGLISH VERSION BELOW.SUPER LOKALIZACJA - PARK - METRO - ŁADNE PRZESTRONNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - LOGGIA - MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA KW.Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością urządzenia 3 pokoju), bardzo wygodne mieszkanie przy uli...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1985
12328585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 84097 12328585 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,21m 2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne ...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

647 785 PLN (8 523 zł/m2)

3
-
76 m2
2018
15893149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901496 15893149 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2), - łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27901495 15893146 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 82,45m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

823 675 PLN (10 045 zł/m2)

4
-
82 m2
2026
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15893145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901494 15893145 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon z ane...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 745 PLN (10 794 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15889826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862451 15889826 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

414 125 PLN (12 549 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15887839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795683 15887839 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach . Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo sklepów, szkoła, przed...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (7 310 zł/m2)

4
-
71 m2
1984
15876049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527592 15876049 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym osiedlu przy ulicy Karskiego na osiedlu Pod Telegrafem w Kielcach. Cent...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 150 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
90 m2
2018
15890597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882527 15890597 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m² , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim. Budynek z 1960 roku, wybudowany z cegły, przeszedł termom...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (7 824 zł/m2)

2
-
51 m2
1960