• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 981

15874051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3 pokoje | do remontu 27517958 15874051 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajemDwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony świata sprawiają, że mieszkanie jest jasne i dobrze doś...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
-
45 m2
1974
15893633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Witomino 27915313 15893633 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących ergonomięAtrakcyjna i kameralna lokalizacja: budynek znajduje się w spoko...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
1
34 m2
1974
15893632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!! 27915309 15893632 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m² z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m² w świetnej lokalizacji!Funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - prz...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 843 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= 2 pokoje | Parter | Grunwald | 0% prowizji = 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15893631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE | BALKON | ROZKŁAD | DUŻY POTENCJAŁ 27915312 15893631 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!3 POKOJE BALKON ROZKŁAD DUŻY POTENCJAŁMam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone przy ul. Marywilskiej. To świetna propozycja zarówno dla rodzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (11 724 zł/m2)

3
-
58 m2
1960
15893467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911404 15893467 Szukasz mieszkania wygodnego na co dzień, z dobrym układem i lokalizacją, gdzie wszystko jest pod ręką?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 42,51 m² położone w Zambrowie przy ul. Grunwaldzkiej 14.Loka...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

280 000 PLN (6 587 zł/m2)

2
1
42.51 m2
-
15878274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592267 15878274 Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki (3,1 m2), WC (1,2 m2) Mieszkanie...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
2
42 m2
1976
15882187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Aniołki ul. Tuwima 27658140 15882187 Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - WrzeszczAniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześniespokojne, klimatyczne otoczenie.Nierucho...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (12 137 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15845339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859807 15845339 Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (13 871 zł/m2)

2
1
31 m2
2010
15823176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635621 15823176 Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.000,- złPrestiżowy kompleks hotelowy Aquarius w Kołobrzegu położony 250 ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 050 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15850538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26998482 15850538 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej.Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego spaceru znajduje się centrum miasta (ok. 500 m od kołobrzeskiej S...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (10 164 zł/m2)

2
1
61 m2
2003
15717749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
27 m² kawalerka | Centrum | Piwnica w cenie 24536490 15717749 Prawdziwa PEREŁKA - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty Piwnica w cenie mieszkaniaNa rynku są mieszkania „gotowe” - i są też takie, które dają realną możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie pod ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

647 500 PLN (23 981 zł/m2)

1
1
27 m2
1939