• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 977

15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15885116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717744 15885116 Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezonNa sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic w Pogorzelicy z aktywnymi rezerwacjami na cały sezon najmu.Cena:...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15876656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe, ustawne mieszkanie w cichej okolicy! 27544250 15876656 CENA DO NEGOCJAJI!NA SPRZEDAŻ: 4-pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie w jednej z najpopularniejszych lokalizacji Gdańskiej Morenie.Mieszkanie o powierzchni 73,20 m2 składa się z:- 4 pokoi; z dużego dziennego pokoju jest wyjście na duży balkon- prz...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (13 685 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15796099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26111612 15796099 To 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zachód w Stargardzie może być właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m² w niskim, czteropiętrowym budynku na osiedlu Zachód.Lokal w bardzo dobrym stanie, świeżo odświeżony ściany p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

312 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15778733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756228 15778733 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon i piwnica o powier...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15712317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24419811 15712317 Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, położone w spokojnej i zielonej ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

599 999 PLN (2 899 zł/m2)

3
1
207 m2
1993
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15856534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne, funkcjonale 3- pokojowe mieszkanie 27092566 15856534 Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m², położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (MorenaZabornia), dewelopera Euro Styl.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (17,4 m²), szeroki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

839 000 PLN (16 780 zł/m2)

3
1
50 m2
2026