• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 929

15876354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535820 15876354 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m² (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Ludowej. Lokal składa się z p...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 900 PLN (8 180 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15876353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535819 15876353 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m², ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m², położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na spokojnym osiedlu Jadwiżyn. Nieruchomość znajduje s...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
15829403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645613 15829403 Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie nigdy nie zamieszkiwane, nowocześnie ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

790 000 PLN (13 860 zł/m2)

3
-
57 m2
2020
15889699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858770 15889699 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o świetnym rozkładzie pomieszczeń. Idealne dla rodziny!Na ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
2
66.5 m2
2015
15893767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje| spółdzielcze | winda | balkon 27920487 15893767 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ W pobliżu komunikacja miejsca - w pobliżu mieszczą się przys...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

549 999 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
53 m2
1970
15893746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27918456 15893746 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zagospodarowania poddasza n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

4
-
67 m2
2026
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15860879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27186323 15860879 Przestronne mieszkanie z dużym ogrodem idealne dla rodziny. 1 piętro.Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie składające się z trzech pokoi , dużego salonu, łazienki z prysznicem, WC oraz przestronnej kuchni z jadalnią, która stanowi natural...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

529 000 PLN (4 766 zł/m2)

4
1
111 m2
1932
15865003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z oddzielną kuchnią - tylko u nas! 27278003 15865003 LOKALIZACJA:Pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy, bary, apteki, przychodnia oraz inne specjalistyczne lokale usługowe. Znajduje się w centrum dzielnicy Stogi, jednak jest cicho i spokojnie z dala od zgiełku jak...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

529 000 PLN (12 302 zł/m2)

2
1
43 m2
1966
15868335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowoczesnej inwestycji - Rumia 27380147 15868335 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia1 piętroFunkcjonalny układ pomieszczeń na 37,3 m²Komórka lokatorska(4,22m2) w ce...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15893766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919512 15893766 nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszkistan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuchnie , salon , miejsce na garderobę oraz drugą małą łazienkę dodatkowo m...

Mszana Dolna (Małopolskie, gm. Mszana Dolna)

616 028 PLN (9 800 zł/m2)

3
-
62.86 m2
2022