• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 930

15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15893766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919512 15893766 nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszkistan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuchnie , salon , miejsce na garderobę oraz drugą małą łazienkę dodatkowo m...

Mszana Dolna (Małopolskie, gm. Mszana Dolna)

616 028 PLN (9 800 zł/m2)

3
-
62.86 m2
2022
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15856689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100599 15856689 2 pokojowe mieszkanie 47,9 m2- Bytom Miechowice. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechowice) Lokal usytuowany jest na 8 piętrze bloku z...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 787 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15768468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25545417 15768468 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 mkw., położone w spokojnej części Marek. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, niskim budynku z prywatnym miejscem postojowym.To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób szu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (11 972 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916277 15893689 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego na oś. Kasztanowe w Szczecinie - dzielnica Załom.Mieszkanie położone jest na 4 piętrze ocieplonego niskiego budynku z 1986 roku. Na powierzchnię około 49 m2 składają się...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (8 729 zł/m2)

2
1
49.26 m2
1986
15817311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641793 15817311 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Balkon Garaż Komórka Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został odświeżony i jest gotowy do zamieszkania. Układ mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 517 zł/m2)

2
1
47.67 m2
2008
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15893752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918971 15893752 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15893753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918975 15893753 OKAZJA INWESTYCYJNA! NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 ŁAZIENKAMI, 2 OGRÓDKAMI I 2 KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI, BLISKO CENTRUM MIASTA W NOWOCZESNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RON...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2015