• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 845

15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023
15674462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727444 15674462 NA SPRZEDAŻ - przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo sporadycznie użytkowane - wnętrze oraz wyposażenie i meble są praktycznie jak nowe. Lokal nie wymaga żadnych remontów, ani nakładów inwestycyjnych. W...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15889643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27856585 15889643 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku po modernizacji wykonanej w 20...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 090 000 PLN (8 134 zł/m2)

6
1
134 m2
1996
15876835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27557350 15876835 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie o powierzchni 38,27 m², położone na ostatnim - 4 piętrze w zadbanym budynku. UWAGA! Mieszkanie posiada oddzielną, dużą kuchnię opowierzchni aż 8,6 m2, z której można urządz...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

1
1
38 m2
1986
15847558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920659 15847558 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,64 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 15,95 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15771394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25581275 15771394 Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe.Mieszkanie posiada bardzo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15662329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23496736 15662329 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie na Widzewie.Nowe budownictwo 73.4 m2 2-gie piętro 3pokoje, komórka lokatorska.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i pokój np dla dziecka, biurowyZ salonu wyjście na balkon od...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
73 m2
2024
15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007