• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 022

15844681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26844018 15844681 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego TeofilowaOtoczenie nieruchomościMieszkanie położone przy ul. Wici 18 na Teofilowie.Za oknami dużo zieleni oraz otwarta przestrzeń międz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15841620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792538 15841620 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2 ,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-z...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

225 000 PLN (4 592 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15840503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26777197 15840503 Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² , usytuowane na pierwszy...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

389 000 PLN (6 483 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15877173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562569 15877173 REZERWACJANa sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej.Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.Mieszkanie składa się z:- dwóch niezależnych pokoi- oddzielnej...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (7 404 zł/m2)

2
-
52 m2
1970
15804170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26301731 15804170 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m² , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15724019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24650347 15724019 Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki bliskości Lasu Bielańskiego, doskonałej lokalizacji dla osób, kt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 240 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15687530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z gwarancją zysków! 23966511 15687530 Gotowy Apartament z Balkonem i Piwnicą w Rusinowie - Blisko Plaży, Kompletnie WyposażonyPrezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu położonego w nadmorskiej miejscowości Rusinowo - zaledwie 15 minut pieszo od szerokiej, piaszczystej plaży....

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

490 360 PLN (10 897 zł/m2)

1
1
45 m2
2022
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980