• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 046

15822261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596794 15822261 Przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,51 m2 na sprzedaż . Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem w trzy piętrowej kamienicy. Remont generalny mieszkania 2021 roku. W mieszkaniu została wymieniona hydraulika, elektryka , no...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

592 000 PLN (13 767 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15859795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27175669 15859795 Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem mieszkania jest miejsce postojowe teren na którym znajduję się bud...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15884373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z garażem 27700156 15884373 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                        2 pokoje z garażem Szczytnica DolnośląskieDo sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone na Osiedlu Szczytnica, gmina  Warta Bolesławiec...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

198 000 PLN (4 125 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15883452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675180 15883452 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu Wałów Chrobrego !!!Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

590 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
68.24 m2
1930
15880907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615608 15880907 Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i WC o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Piastowa. Okna dwustronne. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

747 000 PLN (12 661 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008
15884707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709549 15884707 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest możliwość korzystania z miejsca postojowego na z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15886418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27757058 15886418 Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc i przedpokój. Z przedpokoju jest wejście do pokoju, kuchni i łazienki. ...

Dębno (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

325 000 PLN (5 527 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1930
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1936
14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15806908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26354906 15806908 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m, zlokalizowanego na 3. piętrze w trzypiętrowej, solidnej kamienic...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
-
48 m2
1906