• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 052

15801140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227450 15801140 Na sprzedaż mieszkanie w Bornem-Sulinowie przy ul. Marii KonopnickiejZapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,22 m2 położonego na parterze w zadbanym budynku, w spokojnej i zielonej części Bornego-Sulinowa. To id...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

279 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1938
15790585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970866 15790585 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,20 m² znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej i miejsca parking...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

387 040 PLN (8 235 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15888425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814059 15888425 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy blisko Zalewu Zemborzyckiego. Bardzo jasne ciepłe i słoneczne dzięki dużym panoramicznym oknom. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 5 piętrze składa...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15886543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761956 15886543 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m, z przestronnym balkonem idealne dla osób ceniących wygodę i dobrą lokalizację.Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest przy ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 000 PLN (13 143 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15884029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692050 15884029 Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.Szybki dojazd do Grodziska Mazowie...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN (8 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15847138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26903623 15847138 Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczeni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15834454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707482 15834454 Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.W bliskiej odległości znajduje się pełna infrastruktura konieczna do wyg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
1975