• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 056

15882997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673186 15882997 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców),1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna. Budynek zadbany, klatka schodowa wyremontowana, czysta, a tere...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011
15893838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921379 15893838 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń 63,5 m² 2 miejsca w garażu Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2021
15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15888427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814061 15888427 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan do remontu.Do mieszkania przynależy piwnica.W otoczeniu znajduje się sporo zielonej przestrzeni. sklepy, szkoła, p...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

198 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15853782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27060504 15853782 Oferujemy dwustronne mieszkanie na 3 piętrze składające się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone, a jego układ daje duże możliwości aranżacji według wła...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

248 000 PLN (5 391 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15790593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25970867 15790593 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,64 m² położone na 1. piętrze w zadbanym budynku mieszkalnym w Chełmku. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon, komórka loka...

Chełmek (Małopolskie, gm. Chełmek)

255 000 PLN (5 204 zł/m2)

2
1
49 m2
1970
15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15888426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814060 15888426 Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym standardem. W 2025 r., w mieszkaniu wykonano gruntowny remont podczas którego...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

748 000 PLN (8 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1930
15859978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179718 15859978 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona je...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

584 284 PLN (16 230 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15859648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175315 15859648 4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem ponad 36 m strefy dziennej nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowoczesna, kameralna inwestycja położona w jednej z najbard...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 831 744 PLN (15 928 zł/m2)

4
2
115 m2
2027
15839639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26756844 15839639 5-pokojowy apartament z loggią i tarasem 3 łazienki ponad 30-metrowy salon nowoczesna inwestycja.Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościEkskluzywna, nowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożąda...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 092 993 PLN (16 100 zł/m2)

5
3
130 m2
2027