• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 051

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15888426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814060 15888426 Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym standardem. W 2025 r., w mieszkaniu wykonano gruntowny remont podczas którego...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

748 000 PLN (8 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1930
15859978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179718 15859978 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona je...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

584 284 PLN (16 230 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15859648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175315 15859648 4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem ponad 36 m strefy dziennej nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowoczesna, kameralna inwestycja położona w jednej z najbard...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 831 744 PLN (15 928 zł/m2)

4
2
115 m2
2027
15839639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26756844 15839639 5-pokojowy apartament z loggią i tarasem 3 łazienki ponad 30-metrowy salon nowoczesna inwestycja.Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościEkskluzywna, nowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożąda...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 092 993 PLN (16 100 zł/m2)

5
3
130 m2
2027
15829144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633356 15829144 Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 - piętrowym bloku po termomodernizacji (przód blo...

Tychy (Osiedle b) (Śląskie, gm. Tychy)

349 000 PLN (7 122 zł/m2)

2
1
49 m2
1986
15801140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227450 15801140 Na sprzedaż mieszkanie w Bornem-Sulinowie przy ul. Marii KonopnickiejZapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,22 m2 położonego na parterze w zadbanym budynku, w spokojnej i zielonej części Bornego-Sulinowa. To id...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

279 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1938
15790585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970866 15790585 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,20 m² znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej i miejsca parking...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

387 040 PLN (8 235 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024